Programy naszych wydarzeń

Program Szkolenia - Stary Kisielin

Dzień przed szkoleniem

  • 16.30 – wjazd na obiekt
  • 18.00 – 21.00 rejestracja
  • 19.00 – 20.30 wykład teoria grupa D,C, B
  • od 20.00 - grill

Dzień szkolenia

  • śniadanie od 7.00 do 10.00
  • obiad 13.00
  • 7.00 - 7.40 obejście toru z instruktorami – odprawa na padoku
  • 7.40 - 8.00 – przygotowanie do wjazdu na tor
  • 08.00 – 08.20 sesja I grupa D
  • 08.20 – 08.40 sesja I grupa C
  • 08.40 – 09.00 sesja I grupa B
  • 09.00 – 09.20 sesja I grupa A - trening wolny – rozgrzewka
  • 09.20 – 09.40 sesja II grupa D
  • 09.40 – 10.00 sesja II grupa C
  • 10.00 – 10.20 sesja II grupa B
  • 10.20 – 10.40 sesja II grupa A - trening wolny -(próbny start z pit line)
  • 10.40 – 11.00 sesja III grupa D
  • 11.00 – 11.20 sesja III grupa C
  • 11.20 – 11.40 sesja III grupa B
  • 11.40 – 12.00 sesja III grupa A - 1 kwalifikacje
  • 12.00 – 12.20 sesja IV grupa D
  • 12.20 – 12.40 sesja IV grupa C
  • 12.40 – 13.00 sesja IV grupa B
  • 13.00 – 13.20 sesja IV grupa A - 2 kwalifikacje
  • 13.20 – 13.40 sesja V grupa D
  • 13.40 – 14.00 sesja V grupa C
  • 14.00 – 14.20 sesja V grupa B
  • 14.20 – 14.40 sesja V grupa A - trening wolny (próbny start z pit line)
  • 14.40 – 15.00 sesja VI grupa D
  • 15.00 – 15.20 sesja VI grupa C
  • 15.20 – 15.40 sesja VI grupa B
  • 15.40 – 15.50 bieg punktowany (wyścig) grupa dorośli
  • 15.50 – 16.00 bieg punktowany (wyścig) grupa dzieci
  • 16.30 Dekoracja, rozdanie nagród

Harmonogram Szkolenia - Trzyniec

Dzień przed szkoleniem

  • 17.00 – wjazd na obiekt
  • 18.00 – 22.00 rejestracja
  • 19.00 – 20.30 wykład teoria grupa D,C, B,
  • od 20.00 - grill

Dzień szkolenia

  • śniadanie od 7.00 do 10.00
  • 7.00 - 7.40 - obejście toru z instruktorami – odprawa na padoku
  • 7.40 - 8.00 - przygotowanie do wjazdu na tor
  • 08.00 – 08.20 sesja I grupa D
  • 08.20 – 08.40 sesja I grupa C
  • 08.40 – 09.00 sesja I grupa B
  • 09.00 – 09.20 sesja I grupa A trening wolny – rozgrzewka
  • 09.20 – 09.40 sesja II grupa D
  • 09.40 – 10.00 sesja II grupa C
  • 10.00 – 10.20 sesja II grupa B
  • 10.20 – 10.40 sesja II grupa A - (próbny start z pit line)
  • 10.40 – 11.00 sesja III grupa D
  • 11.00 – 11.20 sesja III grupa C
  • 11.20 – 11.40 sesja III grupa B
  • 11.40 – 12.00 sesja III grupa A - 1 kwalifikacje
  • 12.00 – 13.00 przerwa techniczna/obiad
  • 13.00 – 13.20 sesja IV grupa D
  • 13.20 – 13.40 sesja IV grupa C
  • 13.40 – 14.00 sesja IV grupa B
  • 14.00 – 14.20 sesja IV grupa A - 2 kwalifikacje
  • 14.20 – 14.40 sesja V grupa D
  • 14.40 – 15.00 sesja V grupa C
  • 15.00 – 15.20 sesja V grupa B
  • 15.20 – 15.40 sesja V grupa A - (próbny start z pit line)
  • 15.40 – 16.00 sesja VI grupa D
  • 16.00 – 16.20 sesja VI grupa C
  • 16.20 – 16.40 sesja VI grupa B
  • 16.45 – 17.05 bieg punktowany (wyścig) Q2
  • 17.10 – 17.30 bieg punktowany (wyścig) Q1
  • 17.45 Dekoracja, rozdanie nagród .

Harmonogram Szkolenia - Radom sobota

Dzień przed szkoleniem

  • 18.30 – wjazd na obiekt
  • 19.00 – 22.00 rejestracja
  • od 20.00 - grill

Dzień szkolenia

  • śniadanie od 8.00
  • 08.00 - 10.00 - rejestracja
  • 08.00 - 09.00 - wykład teoretyczny dla grup D/C
  • 09.00 - 09.30 - obejście toru z instruktorami – odprawa na padoku
  • 10.00 – 10.20 sesja I grupa D
  • 10.20 – 10.40 sesja I grupa C
  • 10.40 – 11.00 sesja I grupa B
  • 11.00 – 11.20 sesja II grupa D
  • 11.20 – 11.40 sesja II grupa C
  • 11.40 – 12.00 sesja II grupa B (próbny start z pit line)
  • 12.00 – 12.20 sesja III grupa D
  • 12.20 – 12.40 sesja III grupa C
  • 12.40 – 13.00 sesja III grupa B - 1 kwalifikacje
  • 13.00 – 14.00 przerwa techniczna/obiad
  • 14.00 – 14.20 sesja IV grupa D
  • 14.20 – 14.40 sesja IV grupa C
  • 14.40 – 15.00 sesja IV grupa B - 2 kwalifikacje
  • 15.00 – 15.20 sesja V grupa D
  • 15.20 – 15.40 sesja V grupa C
  • 15.40 – 16.00 sesja V grupa B - trening wolny (próbny start z pit line)
  • 16.00 – 16.20 sesja VI grupa D
  • 16.20 – 16.40 sesja VI grupa C
  • 16.40 – 17.00 sesja V grupa B bieg punktowany (wyścig)
  • 17.15 Dekoracja, rozdanie nagród .

Harmonogram Szkolenia - Radom niedziela

Dzień przed szkoleniem

  • 18.30 – wjazd na obiekt
  • 19.00 – 21.30 rejestracja
  • 19.00 - 20.30 - wykład teoretyczny dla grup D/C
  • od 20.00 - grill

Dzień szkolenia

  • śniadanie od 8.00
  • 08.00 - 09.00 - rejestracja
  • 08.00 - 08.30 - obejście toru z instruktorami – odprawa na padoku
  • 09.00 – 09.20 sesja I grupa D
  • 09.20 – 09.40 sesja I grupa C
  • 09.40 – 10.00 sesja I grupa B
  • 10.00 – 10.20 sesja II grupa D
  • 10.20 – 10.40 sesja II grupa C
  • 10.40 – 11.00 sesja II grupa B (próbny start z pit line)
  • 11.00 – 11.20 sesja III grupa D
  • 11.20 – 11.40 sesja III grupa C
  • 11.40 – 12.00 sesja III grupa B - 1 kwalifikacje
  • 12.00 – 13.00 przerwa techniczna/obiad
  • 13.00 – 13.20 sesja IV grupa D
  • 13.20 – 13.40 sesja IV grupa C
  • 13.40 – 14.00 sesja IV grupa B - 2 kwalifikacje
  • 14.00 – 14.20 sesja V grupa D
  • 14.20 – 14.40 sesja V grupa C
  • 14.40 – 15.00 sesja V grupa B - trening wolny (próbny start z pit line)
  • 15.00 – 15.20 sesja VI grupa D
  • 15.20 – 15.40 sesja VI grupa C
  • 15.40 – 16.00 sesja V grupa B bieg punktowany (wyścig)
  • 16.15 Dekoracja, rozdanie nagród .

Harmonogram Szkolenia - Słomczyn sobota

Dzień przed szkoleniem

  • 19.00 – wjazd na obiekt
  • 19.00 – 21.00 rejestracja
  • od 20.00 - grill

Dzień szkolenia

  • śniadanie od 8.00
  • obiad 13.00
  • 7.30 - 8.30 - szkolenie teoretyczne ,obejście toru z instruktorami – odprawa na padoku
  • 09.00 – 09.20 sesja I grupa D
  • 09.20 – 09.40 sesja I grupa C
  • 09.40 – 10.00 sesja I grupa B
  • 10.00 – 10.20 sesja I grupa A - trening wolny – rozgrzewka
  • 10.20 – 10.40 sesja II grupa D
  • 10.40 – 11.00 sesja II grupa C
  • 11.00 – 11.20 sesja II grupa B -
  • 11.20 – 11.40 sesja II grupa A - trening wolny -(próbny start z pit line)
  • 11.40 – 12.00 sesja III grupa D
  • 12.00 – 12.20 sesja III grupa C
  • 12.20 – 12.40 sesja III grupa B
  • 12.40 – 13.00 sesja III grupa A - 1 kwalifikacje
  • 13.00 – 14.00 przerwa obiadowa
  • 14.00 – 14.20 sesja IV grupa D
  • 14.20 – 14.40 sesja IV grupa C
  • 14.40 – 15.00 sesja IV grupa B
  • 15.00 – 15.20 sesja IV grupa A - 2 kwalifikacje
  • 15.20 – 15.40 sesja V grupa D
  • 15.40 – 16.00 sesja V grupa C
  • 16.00 – 16.20 sesja V grupa B -
  • 16.20 – 16.40 sesja V grupa A - trening wolny (próbny start z pit line)
  • 16.40 – 17.00 sesja VI grupa D
  • 17.00 – 17.20 sesja VI grupa C
  • 17.20 – 17.40 sesja VI grupa B
  • 17.40 – 18.00 sesja VI grupa A - bieg punktowany (wyścig) A
  • 18.15 Dekoracja, rozdanie nagród .

Harmonogram Szkolenia - Słomczyn niedziela

Sobota 06.06

  • 19.00 – wjazd na obiekt
  • 19.00 – 21.00 rejestracja
  • od 20.00 - grill

Niedziela 07.06

  • 0 7.00-09.00 - rejestracja
  • 08.00 – 08.30 Obowiązkowa odprawa dla wszystkich drużyn losowanie pozycji startowych
  • 09.00 – 17.00 - bieg długodystansowy 8h EnduranceTeam
  • 17.15 Dekoracja, rozdanie nagród .